A A A Drukuj

O FIRMIE

Grupa Active Change powstała jako firma zrzeszająca profesjonalistów - coachów, trenerów i menadżerów, których pasją jest nieustanny rozwój.  

Specjalizujemy się w realizacji wyjątkowych projektów szkoleniowych i coachingowych, które przygotowywane są zgodnie z potrzebami i celami naszych Klientów.

W celu maksymalnego dostosowania naszych usług do potrzeb klienta oparliśmy  strukturę firmy na trzech podstawowych filarach:


I. Badawczym

...gdzie nasi specjaliści opracowują szereg metod, służących do dokładnego i rzetelnego określenia zasobów oraz relacji między ludźmi, tworzących daną firmę czy przedsiębiorstwo. Dane otrzymane dzięki tym badaniom są cenną informacją zwrotną dla firm oraz wskazówką dla naszych trenerów i coachów, jak zaprojektować indywidualny program rozwoju firmy.

Opierając się na swojej bogatej wiedzy, obserwacjach dynamiki rozwoju firm i ciągłym doświadczeniu w biznesie, tworzymy również własne narzędzia coachingowe, biznesowe oraz psychologiczne.

 

II. Szkoleniowym

...w którym proponujemy szereg szkoleń z zakresu coachingu oraz innych umiejętności niezbędnych w biznesie. Programy szkoleniowe dostosowujemy do potrzeb klientów (po uprzednim zbadaniu wskazanych przez klienta obszarów w jego firmie) lub proponujemy gotowe szkolenia oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu biznesowym.

W największym projekcie Grupy Active Change - Szkole Profesjonalnego Coachingu - kształcimy zawodowych coachów, dla których wiedza z zakresu coachingu jest znakomitym uzupełnieniem umiejętności managerskich i komunikacyjnych. Stwarza także nowe możliwości zawodowe, rozwija w obszarze społecznym i osobistym.

 

III. Coachingowym

...w którym proponujemy coaching dla organizacji, firm oraz  osób indywidualnych.  Nasze metody integrują techniki z kilku współczesnych podejść psychologicznych i zarządczych. Wciąż udoskonalamy i tworzymy nowe narzędzia w praktyce coachingowej.

Oferujemy bezpłatne sesje coachingowe, prowadzone przez uczestników Szkoły Profesjonalnego Coachingu.

Bierzemy czynnie udział w pracach Izby Coachingu jako eksperci.
Organizujemy cykliczne spotkania Klubu Coacha dla profesjonalistów i osób szkolących się w zakresie coachingu oraz przedsięwzięcia typu CoachCamp czy Coaching Open Day.Formy współpracy:

I ) Pełny pakiet usług:

1)    Badamy potrzeby firmy;
2)    Projektujemy i przeprowadzamy szkolenie zgodnie z potrzebami firmy lub/i uczymy coachingu kadrę zarządzająca i trenerów wewnętrznych;
3)    Coachujemy (grupowo lub/i indywidualnie) pracowników i kadrę zarządzającą w kierunku celów i potrzeb firmy.
II) Wybrane pakiety usług:

1.1) Pakiet szkoleniowy Indywidualny

A) Badamy potrzeby firmy;
B) Projektujemy i przeprowadzamy szkolenie.

1.2) Pakiet szkoleniowy Szkolenia na zamówienie

A) Znając swoje potrzeby, wybierają Państwo produkt z naszej puli szkoleń;
B) Przeprowadzamy szkolenie zamknięte dla pracowników Państwa firmy.

 

2) Pakiet coachingowy Zindywidualizowany

A) Badamy współpracowników firmy pod kątem predyspozycji do bycia coachem;
B) Uczymy coachingu w ramach Szkoły Profesjonalnego Coachingu lub w ramach zamkniętego kursu coachingu dla managerów;
C) Monitorujemy pracę coachów, udzielamy feedbacku i wsparcia pod postacią konsultacji, coachingu bądź superwizji.

2.2) Pakiet coachingowy podstawowy

A) Wybierają Państwo preferowany rodzaj coachingu dla swojej firmy;
B) Przeprowadzamy coaching w wybranym przez Państwa zakresie.   

2.3) Pakiet coachingowy pełny

A) Przeprowadzamy badania w firmie;
B) Analizujemy najlepsze możliwe ścieżki rozwoju dla pracowników i kadry zarządczej Państwa firmy;
C) Prowadzimy coaching.III) Wybrane usługi:

1)    Badania - przeprowadzamy szereg badań zgodnie z potrzebami firmy oraz udzielamy pełnej informacji zwrotnej na temat uzyskanych wyników;
2)    Szkolenia - proponujemy szkolenia otwarte, zamknięte oraz zaprojektowane na zamówienie;
3)    Coaching - oferujemy coaching biznesowy indywidualny lub grupowy oraz bezpłatny coaching prowadzony przez studentów Szkoły Profesjonalnego Coachingu.Zapraszamy Państwa do współpracy!

do góry